The store will not work correctly when cookies are disabled.
JavaScript verkar vara inaktiverat i din webbläsare. För den bästa upplevelsen på vår webbplats, bör du aktivera Javascript i din webbläsare.
Hurricane X58 spiral/skruvdragaradapter med 18 mm tapp med fläns
Beskrivning Denna adapter används när du vill använda din skruvdragare tillsammans med en isborr.
Adapterns tapp är 18 mm mot spiralen och tappen mot skruvdragarens chuck ca. 11 mm. Har en extra fläns/ring som motverkar att den ska lossna från skruvdragaren.
Hurricane X58 spiral/skruvdragaradapter med 18 mm tapp med fläns Denna adapter används när du vill använda din skruvdragare tillsammans med en isborr.
Adapterns tapp är 18 mm mot spiralen och tappen mot skruvdragarens chuck ca. 11 mm. Har en extra fläns/ring som motverkar att den ska lossna från skruvdragaren.
Familj Avser vilken produktfamilj som produkten tillhör. I många fall finns det matchande rullar och spön inom samma produktfamilj. Dessa prylar är framtagna för att fungera ihop.
Typ av fiske Avser vilken typ av fiske produkten är avsedd förr.
Exempel: En haspelrulle är till för att användas till fiskemetoden spinnfiske.
Ismete, Pimpling
Antal i förpackningen
1 st